Dünya Sağlık Örgütü, 3 bin şehri inceleyerek hava kirliliğini ortaya seren "dünya sigara haritasını" ortaya çıkardı.
Arizona Üniversitesi, Durham Üniversitesi ve Gezegen Bilimi Enstitüsü’nden bilim insanları, gezegen yüzeyindeki koyu çizgilerin su...
NASA uzmanları, Antartika’da Larsen buz sahanlığı içerisinden kopan 5 bin 800 kilometrekarelik gibi bir alan...
Juno’nun Güneş Sistemi’nin en büyük gezegeni olan Jüpiter’e dokuzuncu yakın geçişi sırasında 24 Ekim’de çektiği...
Nasa bu kez Mars'a yolladığı keşif aracı Orbiter'in çektiği inanılmaz kareleri yayınladı. ...
Birkaç ay önce WhatsApp, günde bir milyar kullanıcının mesaj gönderdiğini açıklamıştı. Anlaşılan artık kendi emojilerini yapma zamanı da gelmiş. Bir iOS kullanıcısıysanız bunlar size çok tanıdık gelebilir çünkü Apple’ınkilere çok...
iPhone X özellikleri bakımından Apple’ın en farklı modeli olarak gösteriliyor. Peki iPhone X ve iPhone...
Mavi balina oyunu oyna nedir çocukları intihara sürükleyen oyun ile ilgili neden önlem alınmıyor. En...
WhatsApp’a iki adet yeni özellik daha kazandırıldı. Yeni özelliklerden birisi uygulamanın daha önceki beta sürümünde...
İstanbul'un Şile ilçesindeki Saklıgöl ve çevresi, mevsimin sonbahara dönmesiyle sarı, yeşil ve kahverenginin tonlarına büründü.
Gaziantep, İslahiye ilçesinde bulunan İdilli Vadisi, sonbaharın en güzel halini yansıtıyor.
Bolu'nun doğal güzellikleriyle ünlü Yedigöller Milli Parkı, sonbahar mevsiminin tüm renklerini barındırması dolayısıyla doğa ve...
Pembe Renkte Göl Batı Avustralya’da bulunan Hillier Gölü, pembe renk tonuyla görenleri şaşırtıyor. 600 metre...
Aston Martin, Mercedes, Lamborghini, Ferrari ve daha nicesi. Bu otopark lüks araç sahiplerinin araçlarını sakladıkları yer.
Opel ve PSA Grubu’nun ortak açıklamasında, bünyesinde Almanya’da üretilen Opel ve İngiltere’de üretilen modeli Vauxhall markalarını bulunduran Opel’in,...
Otomobil markalarının çoğunu biliyorsunuz. Peki ya anlamlarını biliyor musunuz? İşte otomobil markalarının anlamları...
Citroen, hafif ticari araç segmentindeki yeni modeli Jumpy Panelvan’ın ardından serinin 8+1 kişilik Jumpy Space...
Dacia’nın çok amaçlı kombisi Dokker Combi Stepway, yeni tasarım detaylarına sahip özel bir seri olan...
İngiliz fotoğrafçı Tim Flach, son çalışmasında nesli tükenmekte olan türleri fotoğrafladı.
Dünya genelinde düzenlenen geleneksel “The Comedy Wildlife Awards” fotoğrafçılık yarışmasının finalistleri belli oldu.
Bağımsızlıklarına düşkünlüğü ile bilinen kediler, sıradışı oturma pozisyonlarıyla şaşırtıyor. Rahatına fazlasıyla özen gösteren bazı kedilerin...
Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü (TİGEM), Karacabey Tarım İşletmesinde yetiştirilen safkan Arap taylarının satışını gerçekleştirdi.
Meteoroloji ve Halk Takvimi
< 2018 >
Kasım
Paz
Paz
Sal
Çar
Per
Cum
Cum
Ekim
Ekim
Ekim
Ekim
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Aralık
Etiket Bulutu

İstanbul Hava Durumu


İlkbahar, Yaz, Sonbahar, Kış derken genel anlamda birçok kişi başta İstanbul Hava durumu konusu olmak üzere meteoroloji ile ilgili çeşitli bilgileri alma arayışı içerisinde! Web sitemiz, sizlere çeşitli aralıklarla güncellenen tüm şehirlere ait hava durumunu %98 doğru tahminlerle sunuyor, bu sayede günlük hayatta ve iş hayatınızda sürpriz hava durumu ile karşılaşmanızı ve hava şartlarından dolayı mağdur olma ihtimalinizi en düşük seviyelere indiriyor! Bilindiği gibi günümüz şartlarında birçok kişi istanbul hava durumu başta olmak üzere yaşadığı şehire ait hava tahminlerini alabilmek açısından site arayışı içerisindedir!

Meteoroloji ile ilgili bilgileri almak için doğru yerdesiniz. Sizleri hep bir adım öncelikli planda tutmak bakımından İstanbul hava durumu verilerinin yanında Ankara hava durumu, İzmir hava durumu gibi birçok şehre ait hava durumu verilerini sunmaktayız. Dilediğiniz gibi bilgi edinmek ve doğru hava durumu tahminlerini ele almak açısından tercihinizi sitemizden yana kullanın. Her gün binlerce kullanıcı, yanlış edindiği bilgiler nedeniyle günlük planlarını değiştirmektedir. Meteoroloji günlük yaşamın en önemli parçalarından biridir. Web sitemiz sizler için başta yağmur ne zaman yağacak, kar ne zaman yağacak gibi sorular olmak üzere ve meteorolojiyle ilgili tüm konulara ilişkin olarak bilgi sunmayı hedeflemektedir.

Bölgesel ve ile göre doğru hava tahminlerini sunan sitemiz, bu sayede istanbul hava durumu konusu başta olmak üzere birçok konuyla ilgili olarak sizlere en doğru bilgileri sunup, buna göre önlem almanızı sağlıyor. En kritik mevsim dönemeçlerinde olabildiğince tedarikli olmak ve meteoroloji haberlerini sıklıkla takip etmek gerekiyor. Web adresimiz üzerinden tüm bu konulara ilişkin bilgiler bulmak ve doğru tahmin akışlarını takip etmek fazlaca söz konusu olan bir durum niteliği olarak görülmektedir. Hemen siz de sitemiz üzerinden günlük takibinizi yapabilir, hava durumlarına ilişkin net fikirler elde edebilirsiniz.

Günümüz şartlarında kitlelerin büyük bir bölümü bu tip hava değişimleri ve mevsimsel oluşan yağış durumlarını öğrenmek adına güvenilir bir site aramaktadır. Bu açıdan düşünüldüğü zaman hem Meteoroloji kaynaklı fikirler sunan adresimiz, hem de yağış durumlarını an itibariyle sizlere aktarmaktan geri kalmamaktadır. Böylesi bir çalışma dahilinde artık sorunsuz hizmet alabileceğiniz gibi, illere bölünmüş olan hava tahminlerinin tamamını değerlendirmek de söz konusu oluyor. Özellikle seyahat eden kullanıcılar, doğru hava tahmini sunan web sitelerine ciddi anlamda ilgi göstermektedir. Böylesi bir çalışma ile beraber artık doğru fikirler elde etmek ve tüm tahminleri ele almak fazlası ile söz konusu.

Hava Forum sitesi, hava durumu verilerinin yanında meteoroloji ile ilgili tüm kaynakları takipçileriyle buluşturmaktadır. Sayısal modeller, meteorolojik diyagramlar, radar görüntüleri, uydu görüntüleri, kar kalınlıkları, deniz suyu sıcaklıkları, kayak merkezlerindeki hava durumu, şehirlere ait hava durumu, deniz raporları, rüzgar raporları, denizlerdeki rüzgar durumu gibi birçok meteorolojik verileri ziyaretçilerine sunmaktadır. Meteorolojik verilerin yanında, ana sayfamızdan her gün güncellenen çeşitli meteorolojik ve bilimsel haberler yayınlanmaktadır. Yayınlanan meteorolojik haberlerle ve bilimsel haberlerle daima güncellik hedeflenmektedir. Hava Forum, sadece meteoroloji sitesi olarak düşünülmemelidir. Hava Forum sitesinde meteorolojiye ilgi duyan, gönüllü meteorologlar olarak adlandırılan kişiler toplanmaktadır. Forum sayfası kısmında her gün binlerce kişi yazışmalar yapmakta, bilgiler vermekte veya bilgiler almaktadır. Dolayısıyla Hava Forum, hem bir meteoroloji anlamında haber sitesi hem de kullanıcıların birbirleriyle etkileşim halinde oldukları meteorolojik forum sitesidir. Hava Forum sitesinde yayınlanan tahminler, uyarılar, bilgilendirmeler sadece bu siteyi ziyaret edenlere yöneliktir. Unutulmamalıdır ki, hava durumunda ve hava tahmininde kesinlik yoktur.

İstanbul 1 aylık hava durumu İstanbul son hava durumu Ankara 1 aylık hava durumu