1. Ana Sayfa
 2. Haberler

23 Eylül Sonbahar Ekinoksuna Özel Çekiliş!

23 Eylül Sonbahar Ekinoksuna Özel Çekiliş!
8
+ - 4

Hava Forum 23 Eylül Sonbahar Ekinoksuna özel çekiliş düzenliyor. 23 Eylül Kuzey Yarım Küre’de Sonbahar, Güney Yarım Küre’de İlkbahar başlangıcıdır. Aydınlanma çemberi kutup noktalarına teğet geçer. Bu tarihte Güneş her iki kutup noktasında da görülür. Dünya’da gece ve gündüz birbirine eşit olur. Bu tarih Kuzey Kutup Noktası’nda 6 aylık gecenin, Güney Kutup Noktası’nda ise 6 aylık gündüzün başlangıcıdır.

Twitter, Facebook ve forum sayfamızdaki konudan gerçekleşecek 23 Eylül Sonbaharın gelişi çekilişinde toplam 4 adet hava durumu istasyonu hediye edilecektir. Twitter, Facebook ve forum sayfamızdan aynı anda katılarak kazanma şansınızı arttırabilirsiniz.

Twitter katılım için tıklayınız.

Facebook katılım için tıklayınız.

Forum sayfası katılımı için tıklayınız.

Hava durumu istasyonunun özellikleri:

Birinci sınıf kalitede malzemeden üretilmiş iç ve dış mekan için sıcaklık ve nem bilgilerini ölçen bir cihazdır. Dış mekan için kablosuz ölçüm aleti bulunmaktadır. Kablosuz ölçümü sayesinde özellikle kış aylarında ev içinden kolayca dışarıdaki sıcaklığı takip etme imkanı sunmaktadır. Nem oranına bağlı olarak cihazda ifadelerle havanın konfor seviyesi de gösterilmektedir. Cihaz sıcaklık ve basınç değişimine bağlı olarak ikonlarla hava durumu tahmini de yapmaktadır. Cihazın ayrıca alarmlı saat özelliği gibi birçok farklı özelliği bulunmaktadır.

hava-durumu-istasyonu-1 23 Eylül Sonbahar Ekinoksuna Özel Çekiliş! Haberler

Çekiliş katılım şartları:

 1. Çekilişe sadece Twitter, Facebook sosyal medya sayfamızdan paylaşılan çekiliş başlığı altından veya forum sayfamızdaki çekiliş konusundan katılım sağlanabilir.
 2. Toplam 2 adet Twitter asil, 2 adet Twitter yedek, 1 adet Facebook asil, 1 adet Facebook yedek, 1 adet forum sayfası asil, 1 adet forum sayfası yedek olmak üzere çekiliş yapılacaktır.
 3. Katılımcının Twitter üzerinden yapılan çekilişe geçerli katılım sağlayabilmesi için Hava Forum’u Twitter üzerinden takip etmesi ve  yapılan çekiliş tweetini retweet (RT) yapması gerekmektedir. Twitter üzerinden retweet yaparak katılım sağlayanlar arasından sistemin yapacağı çekiliş ile 2 takipçimiz hava durumu istasyonunu kazanacaktır. Hediyeyi kazanan takipçiler 7 gün içerisinde kargo bilgilerini vermekten imtina ederse 2 adet yedek takipçiden biri ödülü kazanacaktır.
 4. Katılımcının Facebook üzerinden yapılan çekilişe geçerli katılım sağlayabilmesi için Hava Forum’u Facebook üzerinden takip etmesi ve  yapılan çekiliş paylaşımını profilinde paylaşması gerekmektedir. Facebook üzerinden paylaşım yaparak katılım sağlayanlar arasından sistemin yapacağı çekiliş ile 1 takipçimiz hava durumu istasyonunu kazanacaktır. Hediyeyi kazanan takipçi 7 gün içerisinde kargo bilgilerini vermekten imtina ederse 1 adet yedek takipçiden biri ödülü kazanacaktır.
 5. Katılımcının forum sayfamızdaki konu üzerinden yapılan çekilişe geçerli katılım sağlayabilmesi için konuya çekilişe katılıyorum v.b. şeklinde katılım mesajı atması gerekmektedir. Forum sayfasından ilgili konuya mesaj göndererek katılım sağlayanlar arasından sistemin yapacağı çekiliş ile 1 takipçimiz hava durumu istasyonunu kazanacaktır. Hediyeyi kazanan takipçi 7 gün içerisinde kargo bilgilerini vermekten imtina ederse 1 adet yedek takipçiden biri ödülü kazanacaktır.
 6. Tüm platformlarda çekilişe katılım 23.09.2018 13:00 itibariyle sona erecektir. Bu saatten sonra gerçekleşen katılımlar geçersiz sayılacaktır. Çekiliş sonucu çekiliş düzenlenen platformlardan 23.09.2018 14:00-15:00 saatleri arasında açıklanacaktır. Aynı kişiye birden fazla ödül çıktığı tespit edilirse bir ödül verilecek, diğerleri geçersiz sayılarak yedek kullanıcıya devir edilecektir.
 7. Bu çekilişe katılımda hiçbir katılım ücreti söz konusu değildir, dolayısı ile bu çekiliş Hava Forum web sitesinin meteorolojiye ilgi duyan kullanıcılarına bir hediyesi mahiyetinde olup, piyango niteliği taşımamaktadır.

office yazılım lisansı

Yazar Hakkında

Türkiye'nin İlk Meteorolojik Forum Sitesi

Yorum Yap

Yorumlar (4)

 1. çekilişe katılıyorum, katılım gösteren herkese bol şanslar dilerim.

 2. 6 sene önce

  Çekilişe katılmak için Twitter, Facebook sayfamızdaki paylaşımlara bakınız. Veya forum sayfamızı (forum.havaforum.com) ziyaret ediniz.

 3. çekilişe katılmak istiyorum

 4. 6 sene önce

  Çekilişe katılıyorum şanslı olmak dileğiyle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.