İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler

7 Haziran 2015 Seçim Günü Hava Nasıl Olacak ?

7 Haziran 2015 Seçim Günü Hava Nasıl Olacak ?
6
+ - 0

7 Haziran 2015 Seçim günü yurt genelinde çok bulutlu ve yer yer yağışlı bir hava bekleniyor. Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu ile Akdeniz’in sahil şeridinde ise yağış beklenmiyor.

İşte bölge bölge seçim gününe dair hava durumu :

MARMARA BÖLGESİ :

Bölge geneli ( Trakya kesimi hariç) çok bulutlu ve aralıklarla yağmurlu.  Sıcaklıklar bölge genelinde 24-27 derece arasında seyredecek.

EGE BÖLGESİ :

Bölgede genel olarak çok bulutlu ve aralıklarla yağmurlu bir hava bekleniyor. Sıcaklıklar bölge genelinde 24-30 derece arasında seyredecek.

İÇ ANADOLU BÖLGESİ :

Bölgede genel olarak çok bulutlu ve aralıklarla yağmurlu bir hava bekleniyor. Sıcaklıklar bölge genelinde 21-24 derece arasında seyredecek.

KARADENİZ BÖLGESİ :

Doğu Karadeniz kesimi parçalı-çok bulutlu olmak üzere, bölgede genel olarak çok bulutlu ve aralıklarla yağmurlu bir hava bekleniyor. Sıcaklıklar bölge genelinde 21-25 derece arasında seyredecek.

AKDENİZ BÖLGESİ :

Bölgenin iç kesimleri hariç kıyı şeridinde yağış beklentisi yoktur. Genel olarak parçalı-çok bulutlu bir hava bekleniyor. Sıcaklıklar 25-30 derece arasında seyredecek.

DOĞU ANADOLU BÖLGESİ :

Bölgede Erzincan ve çevresi haricinde yağış beklenmiyor. Genel olarak parçalı-çok bulutlu bir hava bekleniyor. Sıcaklıklar 22-28 derece arasında seyredecek.

GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGESİ :

Bölge genelinde yağış beklenmiyor. Bölge geneli parçalı bulutlu bir gün geçirecek. Sıcaklıklar 30-34 derece arasında seyredecek.

İSTANBUL, ANKARA VE İZMİR :

İstanbul’da gün boyu çok bulutlu ve aralıklarla yağmurlu bir hava olacak. Sıcaklık gündüz 24-25 derecelerde seyredecek.

Ankara’da gün boyu çok bulutlu ve aralıklarla yağmurlu bir hava olacak. Sıcaklık gündüz 22-23 derecelerde seyredecek.

İzmir’de gün boyu parçalı-çok bulutlu ve aralıklarla yağmurlu bir hava olacak. Sıcaklık gündüz 29-30 derecelerde seyredecek

Adsız 7 Haziran 2015 Seçim Günü Hava Nasıl Olacak ? Haberler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yazar Hakkında

Türkiye'nin İlk Meteorolojik Forum Sitesi

Yorum Yap