İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Bayramda Hava Nasıl Olacak ?

Bayramda Hava Nasıl Olacak ?
5
+ - 0

Kurban Bayramının birinci günü Akdeniz ve Güneydoğu Anadolu Bölgeleri hariç yurt genelinde sonbahar tadında sıcaklık değerleri ölçülecek. Doğu Karadeniz ile Doğu Anadolu Bölgesi’nin bir kısmında yağış beklenirken, diğer bölgelerimizde parçalı, çok bulutlu bir hava bekleniyor.

İstanbul : Parçalı-Çok bulutlu, zamanla çisenti görülebilir 20 / 16 °C  

Ankara : Parçalı Bulutlu 19 / 12 °C 

İzmir : Parçalı Bulutlu 24 / 17 °C 

Edirne : Parçalı-Çok bulutlu, zamanla çisenti görülebilir 19 / 13°C  

Samsun : Parçalı Bulutlu 21 / 16 °C 

Antalya : Parçalı Bulutlu 27 / 17 °C 

Erzurum: Parçalı-Çok bulutlu, kuzey kesimleri aralıklarla yağmurlu 16 / 2 °C 

Trabzon : Aralıklarla yağmurlu 20 / 15 °C 

Şanlıurfa : Parçalı Bulutlu 27 / 15 °C 

Diyarbakır : Parçalı Bulutlu 26 / 14 °C 

Detaylı tahminler için haberin devamını okuyunuz.

12 Bayramda Hava Nasıl Olacak ? Haberler
Bayramın birinci günü Doğu Karadeniz ve Doğu Anadolu Bölgesi’nin bir kısmında yağış beklenirken diğer bölgelerde bazı kesimlerdeki çisenti dışında önemli bir yağış beklentisi yoktur. Sıcaklıkların Akdeniz, Güneydoğu Anadolu Bölgeleri haricinde mevsim normalleri altında seyretmesi tahmin ediliyor.
21 Bayramda Hava Nasıl Olacak ? Haberler
Bayramın ikinci günü Doğu Karadeniz ve Kuzey Doğu Anadolu dışında diğer bölgelerde yağış beklentisi yoktur. Sıcaklıkların yurt genelinde mevsim normalleri altında; Akdeniz ve Güneydoğu Anadolu Bölgeleri civarında ise mevsim normalleri ve biraz üzerinde seyretmesi tahmin ediliyor.


31 Bayramda Hava Nasıl Olacak ? Haberler
Bayramın üçüncü günü Doğu Karadeniz ve Trakya civarında yağış beklenirken diğer bölgelerde yağış beklentisi yoktur. Sıcaklıkların yurt genelinde mevsim normalleri altında; Akdeniz ve Güneydoğu Anadolu Bölgeleri civarında ise mevsim normallerinde seyretmesi tahmin ediliyor.
41 Bayramda Hava Nasıl Olacak ? Haberler
Bayramın dördüncü günü yurdumuzun yağışlı bir havanın etkisi altına girmesini tahmin ediyoruz. Sıcaklıkların yurt genelinde mevsim normalleri altında; Akdeniz ve Güneydoğu Anadolu Bölgeleri civarında ise mevsim normallerinde seyretmesi tahmin ediliyor.

Yazar Hakkında

Türkiye'nin İlk Meteorolojik Forum Sitesi

Yorum Yap