İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Bünyamin Sürmeli’den İmzalı “Mavi Misket”

Bünyamin Sürmeli’den İmzalı “Mavi Misket”
6
+ - 0

CNN Türk Meteoroloji editörü ve ekran yüzü Bünyamin Sürmeli ilk kitabı “Mavi Misket”i çıkardı. Renkli mizacı ve keyifli sunumuyla hava durumu bültenlerini izleyicilere sevdiren ünlü sunucu, bilimsel bilgiler ışığında mesleki tecrübelerini Doğan Kitap’tan çıkan Mavi Misket kitabında anlattı.

Bünyamin Sürmeli, dünyanın ve doğanın yaşamını anlamak için yapılan son bilimsel araştırmaların verilerinden faydalanarak hazırladığı yazılarını Mavi Misket‘te bir araya getirdi. Son yıllarda hem yapımcılığını hem de sunuculuğunu üstlendiği Alaska, Arizona, Kenya, Tanzanya ve Güney Kafkasya belgeselleriyle dikkatleri üzerine çeken Bünyamin Sürmeli, kitap çalışmasıyla da oldukça iddialı.

Meteoroloji mühendisi olarak başladığı meslek hayatı boyunca televizyoncu, radyocu ve belgesel yapımcısı olarak kariyerini devam ettiren Bünyamin Sürmeli’nin kitabının kurgusu, iklimler, dünyada yaşanan doğal afetler ve havaya olan ihtiyacımız üzerine. Popüler Bilim kategorisinde yayınlanan kitapta doğa, iklim, çevre, tarih, teknoloji ve tüm bu disiplinler arasındaki geçişler, bir meteorologun gözünden anlatılıyor.

Hava Forum’a Özel Hediye !

Bünyamin Sürmeli’den “Mavi Misket” kitabı Hava Forum hayralarına özel,  imzalı şekilde hediye ! Forumumuzda yapılan meteorolojik yarışmalar sonunda dereceye giren ilk üç kullanıcımıza  Bünyamin Sürmeli tarafından Hava Forum’a özel imzalanmış kitap hediye edilecektir.

bunyamin-surmeli-kitap-medyanoz Bünyamin Sürmeli'den İmzalı "Mavi Misket" Haberler

Bünyamin Sürmeli’nin forumumuza yönelik bu değerli hediyesi için kendisine teşekkür ederiz.

havaforum-yazligi16 Bünyamin Sürmeli'den İmzalı "Mavi Misket" Haberler

Meteorolojik Yarışmalar Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız.

 

Yazar Hakkında

Türkiye'nin İlk Meteorolojik Forum Sitesi

Yorum Yap