Web Analytics
DİKKAT: Zirai Don Riski Yüksek ! | Hava Forum I Meteorolojik Hava Durumu Sitesi

DİKKAT: Zirai Don Riski Yüksek !

zirai-don

Türkiye’de beklenen kutup kökenli sert soğuk hava geldi. Birçok şehirde sıcaklıklar gündüz dahil sıfırın altına indi. Gece saatlerinde ise rekor değerler ölçülebilecek şehirler var. Zirai don riski de buna paralel arttı ! Önümüzdeki 2 gün yurt genelinde zirai don ihtimali çok yüksek ihtimallere çıkıyor, dikkatli olunmalı, önlemler alınmalıdır.

Haritalar için haberin devamını okuyunuz.

1

İç Anadolu, Doğu Anadolu Bölgelerinde gece sıcaklıkları -15 ile -22 derece arasında olacak. Çok kuvvetli don ihtimali mevcut. İstanbul ve çevresinde ise sıcaklıklar gece -2 ile -5 derece arasında seyredecek. Aynı şekilde Kıyı Ege’de sıcaklıklar gece -1 -4 derece arasında ölçülecek.

 

2

İç Anadolu, Doğu Anadolu Bölgelerinde gece sıcaklıkları -15 ile -22 derece arasında olacak. Çok kuvvetli don ihtimali mevcut. İstanbul ve çevresinde ise sıcaklıklar gece -2 ile -5 derece arasında seyredecek. Aynı şekilde Kıyı Ege’de sıcaklıklar gece -1 -4 derece arasında ölçülecek. Karadeniz sahil şeridinin tamamında bu gece kuvvetli don ve buzlanma görülecek, sıcaklıklar -4 ile -10 derece arasında ölçülecek.

 

Bu içeriği oylar mısın !
[Ortalama: 0]
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
  • Kostak_kiz5 sene önce
  • hocam siteniz çok güzel takipçinizim