Web
Analytics

Çeşitli İçerikler

DİKKAT: Zirai Don Riski Yüksek !

 DİKKAT: Zirai Don Riski Yüksek !
Okunuyor DİKKAT: Zirai Don Riski Yüksek !

Türkiye’de beklenen kutup kökenli sert soğuk hava geldi. Birçok şehirde sıcaklıklar gündüz dahil sıfırın altına indi. Gece saatlerinde ise rekor değerler ölçülebilecek şehirler var. Zirai don riski de buna paralel arttı ! Önümüzdeki 2 gün yurt genelinde zirai don ihtimali çok yüksek ihtimallere çıkıyor, dikkatli olunmalı, önlemler alınmalıdır.

Haritalar için haberin devamını okuyunuz.

1

İç Anadolu, Doğu Anadolu Bölgelerinde gece sıcaklıkları -15 ile -22 derece arasında olacak. Çok kuvvetli don ihtimali mevcut. İstanbul ve çevresinde ise sıcaklıklar gece -2 ile -5 derece arasında seyredecek. Aynı şekilde Kıyı Ege’de sıcaklıklar gece -1 -4 derece arasında ölçülecek.

 

2

İç Anadolu, Doğu Anadolu Bölgelerinde gece sıcaklıkları -15 ile -22 derece arasında olacak. Çok kuvvetli don ihtimali mevcut. İstanbul ve çevresinde ise sıcaklıklar gece -2 ile -5 derece arasında seyredecek. Aynı şekilde Kıyı Ege’de sıcaklıklar gece -1 -4 derece arasında ölçülecek. Karadeniz sahil şeridinin tamamında bu gece kuvvetli don ve buzlanma görülecek, sıcaklıklar -4 ile -10 derece arasında ölçülecek.

 

Yorum Yap
Yapılan Yorumlar
1
 • Kostak_kiz
  Kostak_kiz
  ziyaretci
  6 sene önce

  hocam siteniz çok güzel takipçinizim

  Cevapla
  4
Giriş Yap
Yazı Ekle