İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

DİKKAT: Zirai Don Riski Yüksek !

DİKKAT: Zirai Don Riski Yüksek !
3
+ - 1

Türkiye’de beklenen kutup kökenli sert soğuk hava geldi. Birçok şehirde sıcaklıklar gündüz dahil sıfırın altına indi. Gece saatlerinde ise rekor değerler ölçülebilecek şehirler var. Zirai don riski de buna paralel arttı ! Önümüzdeki 2 gün yurt genelinde zirai don ihtimali çok yüksek ihtimallere çıkıyor, dikkatli olunmalı, önlemler alınmalıdır.

Haritalar için haberin devamını okuyunuz.

1 DİKKAT: Zirai Don Riski Yüksek ! Genel Haberler
İç Anadolu, Doğu Anadolu Bölgelerinde gece sıcaklıkları -15 ile -22 derece arasında olacak. Çok kuvvetli don ihtimali mevcut. İstanbul ve çevresinde ise sıcaklıklar gece -2 ile -5 derece arasında seyredecek. Aynı şekilde Kıyı Ege’de sıcaklıklar gece -1 -4 derece arasında ölçülecek.

 

2 DİKKAT: Zirai Don Riski Yüksek ! Genel Haberler
İç Anadolu, Doğu Anadolu Bölgelerinde gece sıcaklıkları -15 ile -22 derece arasında olacak. Çok kuvvetli don ihtimali mevcut. İstanbul ve çevresinde ise sıcaklıklar gece -2 ile -5 derece arasında seyredecek. Aynı şekilde Kıyı Ege’de sıcaklıklar gece -1 -4 derece arasında ölçülecek. Karadeniz sahil şeridinin tamamında bu gece kuvvetli don ve buzlanma görülecek, sıcaklıklar -4 ile -10 derece arasında ölçülecek.

 

Yazar Hakkında

Türkiye'nin İlk Meteorolojik Forum Sitesi

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 9 sene önce

    hocam siteniz çok güzel takipçinizim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.