İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Hafta sonu hava nasıl olacak ?

Hafta sonu hava nasıl olacak ?
6
+ - 1

Hafta sonu hava nasıl

Birçok kişi yoğun iş temposu sonunda hafta sonunu iple çeker. Hafta sonu için çeşitli planlar yapılır. Peki hafta sonu hava durumu nasıl olacak ? Hafta sonu yağmur yağacak mı ? Hafta sonu dış mekanda planlara uygun hava durumu var mı? İşte son meteorolojik raporlara göre hava durumu…

Hafta sonu hava durumuna bakmadan dışarı çıkmayın!

Sizlere tamamen doğru hava tahminleri sunmak adına çalışan editör kadrosu, daimi olarak güncellemeler yaparak, ani gelişen hava durumlarına ilişkin fikir almanızı kolaylaştırıyor. Bu tip bir çalışma sayesinde artık “hafta sonu hava” türünden tüm sorular cevap buluyor!  Malum yaz mevsimi, sıcak havalar kapıda ! O yüzden şimdiden önlemler almak ve doğru sonuçların kapılarını aralamak bakımından bazı tavsiyeleri uygulamanın önemi ve değeri çok büyük! www.havaforum.com olarak sizleri hep bir adım önde tutmak ve doğru bilgiler edinmenizi sağlamak bakımından çalışmaktayız.

hafta-sonu-hava-nasil-olacak Hafta sonu hava nasıl olacak ? Haberler

Sıcak hava ne zaman gelecek ve diğer tüm bilgileri edinebileceğiniz web sitemiz, sizler için en doğru tahmin olanaklarını sunmaktadır. 24 saat boyunca ani değişimler, saatlik sıcaklık düşüşleri veya çıkışları gibi çeşitli bilgileri elde edebileceğiniz web adresimizi hemen siz de ziyaret edin. Böylesi bir çalışma disiplini ile beraber artık güncel olarak hava durumlarının tamamını ele alma durumu fazlaca söz konusu olabiliyor. Dilediğiniz gibi sitemizi ziyaret edin, siz de Meteoroloji bazlı sunulmuş olan bilgilerin tamamını ele alma fırsatlarına sahip olun.

mansetler2 Hafta sonu hava nasıl olacak ? Haberler

Daha önceki “yağmur ne zaman yağacak” başlıklı haberimizde belirttiğimiz üzere; yurdumuz Perşembe gününden itibaren yeni bir yağışlı hava dalgasının etkisi altına giriyor. Çarşamba akşamından itibaren lodos rüzgarı kuvvetlenecek. Lodos rüzgarı ülkemizin özellikle batı kesimlerine yağış taşıyacak. Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri Doğu Karadeniz ile Doğu Anadolu Bölgesi hariç tüm ülke yağış alacak.  Perşembe ve Cumartesi günleri yağışın Kıyı Ege kesiminde kuvvetli sağnak şeklinde görülmesi tahmin ediliyor.

Hafta sonu İstanbul’da hava durumu; Perşembe, Cuma, Cumartesi ve kısmen Pazar günü aralıklarla yağmur bekleniyor. Sıcaklıklar lodosla birlikte mevsim normallerinin üzerinde seyredecek. Genel olarak gündüz sıcaklıkları 14-17 derece civarında seyredecek. Tahminlerimzie göre önümüzdeki hafta içi “yalancı bahar” geliyor. İlgili haberimize ulaşmak için tıklayınız.

 

 

Yazar Hakkında

Türkiye'nin İlk Meteorolojik Forum Sitesi

Yorum Yap