İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Hava Forum’un 9. Yılına Özel Hediyeler!

Hava Forum’un 9. Yılına Özel Hediyeler!
8
+ - 0

Gönüllü meteorologlar tarafından kurulmuş Türkiye’nin ilk meteorolojik forum sitesi Hava Forum 9. yılına özel hava durumu istasyonları hediye ediyor. Forum sayfası ile sosyal medya hesaplarından ayrı ayrı yapılacak çekilişlerde dokunmatik ekran iç-dış mekan sıcaklık, nem, basınç ölçme gibi birçok özelliği barındıran kaliteli hava durumu istasyonu hediye edilecektir. Çekilişe son katılım tarihi 30/11/2018’dir. Sonuçlar 01/12/2018 tarihinde çekilişlerin yapıldığı platformlardan (forum sayfası, Twitter, İnstagram) ilan edilecektir. 3 farklı yerden de çekilişe katılarak kazanma şansını arttırabilirsiniz.

hava-durumu-istasyonu-1 Hava Forum'un 9. Yılına Özel Hediyeler! Haberler

Birinci sınıf kalitede malzemeden üretilmiş iç ve dış mekan için sıcaklık,nem bilgilerini ölçen bir cihazdır. Dış mekan için kablosuz ölçüm aleti bulunmaktadır. Kablosuz ölçümü sayesinde özellikle kış aylarında ev içinden kolayca dışarıdaki sıcaklığı takip etme imkanı sunmaktadır. Nem oranına bağlı olarak cihazda ifadelerle havanın konfor seviyesi de gösterilmektedir. Cihaz sıcaklık ve basınç değişimine bağlı olarak ikonlarla hava durumu tahmini de yapmaktadır. Cihazın ayrıca alarmlı saat özelliği gibi birçok farklı özelliği bulunmaktadır.

hava-durumu-istasyon-2 Hava Forum'un 9. Yılına Özel Hediyeler! Haberler

Çekiliş katılım şartları:

  1. Çekilişe sadece Twitter, İnstagram sosyal medya sayfalarımızdan paylaşılan çekiliş başlığı altından veya forum sayfamızdaki çekiliş konusundan katılım sağlanabilir.
  2. Toplam 2 adet Twitter asil, 2 adet Twitter yedek, 1 adet İnstagram asil, 1 adet İnstagram yedek, 1 adet forum sayfası asil, 1 adet forum sayfası yedek olmak üzere çekiliş yapılacaktır.
  3. Katılımcının Twitter üzerinden yapılan çekilişe geçerli katılım sağlayabilmesi için Hava Forum’u Twitter üzerinden takip etmesi ve  yapılan çekiliş tweetini retweet (RT) yapması, beğenmesi ve 2 Twitter kullanıcısını etiketlemesi gerekmektedir. Twitter üzerinden katılım sağlayanlar arasından sistemin yapacağı çekiliş ile 2 takipçimiz hava durumu istasyonunu kazanacaktır. Hediyeyi kazanan takipçiler 7 gün içerisinde kargo bilgilerini vermekten imtina ederse 2 adet yedek takipçiden biri ödülü kazanacaktır.
  4. Katılımcının İnstagram üzerinden yapılan çekilişe geçerli katılım sağlayabilmesi için Hava Forum’u İnstagram üzerinden takip etmesi, paylaşımı beğenmesi ve  2 İnstagram kullanıcısını yorumda etiketlemesi gerekmektedir. İnstagram üzerinden paylaşım yaparak katılım sağlayanlar arasından sistemin yapacağı çekiliş ile 1 takipçimiz hava durumu istasyonunu kazanacaktır. Hediyeyi kazanan takipçi 7 gün içerisinde kargo bilgilerini vermekten imtina ederse 1 adet yedek takipçiden biri ödülü kazanacaktır.
  5. Katılımcının forum sayfamızdaki konu üzerinden yapılan çekilişe geçerli katılım sağlayabilmesi için konu içerisinde belirtilen kurallara uygun mesaj atması gerekmektedir. Forum sayfasından ilgili konuya mesaj göndererek katılım sağlayanlar arasından sistemin yapacağı çekiliş ile 1 takipçimiz hava durumu istasyonunu kazanacaktır. Hediyeyi kazanan takipçi 7 gün içerisinde kargo bilgilerini vermekten imtina ederse 1 adet yedek takipçiden biri ödülü kazanacaktır.
  6. Tüm platformlarda çekilişe katılım 30.11.2018 23:59 itibariyle sona erecektir. Bu saatten sonra gerçekleşen katılımlar geçersiz sayılacaktır. Çekiliş sonucu çekiliş düzenlenen platformlardan 01.12.2018 14:00-19:00 saatleri arasında açıklanacaktır. Aynı kişiye birden fazla ödül çıktığı tespit edilirse bir ödül verilecek, diğerleri geçersiz sayılarak yedek kullanıcıya devir edilecektir.
  7. Bu çekilişe katılımda hiçbir katılım ücreti söz konusu değildir, dolayısı ile bu çekiliş Hava Forum web sitesinin meteorolojiye ilgi duyan kullanıcılarına bir hediyesi mahiyetinde olup, piyango niteliği taşımamaktadır.

 

https://www.instagram.com/p/BqSRe8YnjK2/

Yazar Hakkında

Türkiye'nin İlk Meteorolojik Forum Sitesi

Yorum Yap