1. Ana Sayfa
  2. Haberler

İstanbul Beykoz’da Yıldırım Dehşeti!

İstanbul Beykoz’da Yıldırım Dehşeti!
6
+ - 0

Beykoz Kavacık’ta, fatura yatırmaya giden 2 çocuklu Fatih-Canan Uludağ çiftinin üzerine yıldırım düştü. 36 yaşındaki Fatih Uludağ ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede yoğun bakımda tedavi altına alınırken, eşi Canan Uludağ olayı hafif yaralı atlattı. Olay, Kavacık Rüzgarlıbahçe Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi’nde saat 15.30 sıralarında meydana geldi. Sağanak yağış devam ederken, 8 yıllık evli Fatih Uludağ (36) ile Canan Uludağ (32) çifti, fatura yatırmak için yola çıktı. Bu sırada çiftin üzerine yıldırım düştü. Aniden yere yığılan çift, çevredeki vatandaşların yardımıyla özel bir hastaneye kaldırıldı.

beykozda_yildirim_dehseti_1444165380_4118 İstanbul Beykoz'da Yıldırım Dehşeti! Haberler
Hastaneye kalbi durmuş halde götürüldüğü öğrenilen Fatih Uludağ, kalp masajıyla hayata döndürüldü. Yoğun bakıma alınan Uludağ’ın hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi. Olayda damarları zarar gören Canan Uludağ ise ilk müdahalenin ardından gözlem odasına alındı.

Hayati tehlikesi olmadığı tespit edilen kadın, olayı anlatırken, ”Şemsiye vardı. Eşim tutuyordu. Eşimle kol kolaydık. Birden şimşek geldi, yaktı bizi, fırlattı, yüz üstü yere yapıştırdı. Eşimin kalbi durdu. Hastaneye getirdiler bizi. Şu anda iyi. Bacaklarım yanmıştı, şu an iyi. Eşimin durumunu bilmiyorum” dedi.
Olayla ilgili konuşan Uludağ çiftinin bir akrabası ise çiftin bankada işlerini hallettikten sonra fatura yatırmaya giderken başlarına yıldırım düştüğünü söyledi.
Genç çiftin Kerim (2) ve Ecrin (6) adlı 2 çocuğu olduğu öğrenildi.

Yazar Hakkında

Türkiye'nin İlk Meteorolojik Forum Sitesi

Yorum Yap