İlginizi Çekebilir
15-gunluk-hava-durumu Hava Durumu Etiket Konular
  1. Ana Sayfa
  2. Etiket Konular

Kurban Bayramında Hava Durumu 2017

Kurban Bayramında Hava Durumu 2017
6
+ - 0

Kurban Bayramında Hava Nasıl Olacak? Kurban Bayramı Hava Durumu 2017 ve Kurban Bayramında Hava Durumu bilgileri

Bakanlar Kurulu kararı ile bu yıl (2017) Kurban Bayramı tatili 10 gün oldu. Kurban Bayramında 10 günlük tatili değerlendirmek isteyen tatilciler havanın nasıl olacağını merak ediyor. En çok merak edilen soruların başında Kurban Bayramında hava nasıl olacak sorusu geliyor. İşte 2017 kurban bayramında hava durumu detayları…

Kurban Bayramında Yağmur Var Mı?

kurban-bayraminda-hava-durumu-2017 Kurban Bayramında Hava Durumu 2017 Etiket Konular

2017 Kurban bayramında hava nasıl olacak? 31 Ağustos Kurban Bayramı başlıyor. Uzun vade tahminlerine göre bayramın birinci günü ve geneli itibariyle sıcaklıkların mevsim normalleri üzerinde seyretmesi bekleniyor. Kurban bayramında yurt genelinde sıcak sayılabilecek düzeyde hava bekleniyor. 1 Eylülde yani Bayramın ikinci günü ise yurdun birçok bölgesine (Marmara, Karadeniz ile Ege ve Akdeniz’in iç kesimlerine) yağmur gelebilir.

Şiddetli yağmur veya dolu beklenmiyor…

kurban-bayrami-hava-durumu-2017 Kurban Bayramında Hava Durumu 2017 Etiket Konular

Geçen haftalarda İstanbul ve çevresinde meydana gelen şiddetli dolu yağışı nedeniyle bayram tatili öncesi en büyük problem olarak hava şartlarında yaşanabilecek olumsuzluklar görülüyor. Ancak 10 günlük tatil boyunca uzun vade hava durumu tahminlerine göre böyle bir meteorolojik hadise beklenmiyor. Şayet değişim olursa sitemiz bu konuda yeni bir haber başlığı açacaktır.

Güncel hava durumu için tıklayınız.

Yazar Hakkında

Türkiye'nin İlk Meteorolojik Forum Sitesi

Yorum Yap