İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Kurban Bayramında Hava Nasıl Olacak?

Kurban Bayramında Hava Nasıl Olacak?
5
+ - 0

2015 Kurban Bayramında Hava Nasıl Olacak? 24 Eylül 2015 – 27 Eylül 2015 tarihleri arasında yurt genelinde mevsim normallerinde ve yer yer mevsim normallerinin üzerinde sıcaklıklar tahmin ediliyor.

İSTANBUL: Arefe akşamı başlayacak yağmur, bayramın birinci günü sabah çok erken saatlere kadar aralıklarla ve yerel şekilde görülecek. Bayram sabahı 06:00/08:00’den sonra ise kapalı bir hava hakim olacak. Bayram süresince İstanbul’da hava bu şekilde parçalı-çok bulutlu geçecek. Sıcaklıklar ise gündüz 27-28 derecelerde seyredecek.

ANKARA: Arefe günü görülen yerel yağışların ardından gece saatlerinden itibaren hava parçalı, çok bulutlu olacak. Bayramın birinci günü ve diğer günleri Ankara’da yağış beklenmiyor, parçalı bulutlu bir bayram olacak. Sıcaklıklar gündüz 27-29 derecelerde seyredecek.

İZMİR: Arefe günü aralıklarla görülen yağışlar bayramın birinci gününe de sarkacak. İzmir’de ilk gün aralıklarla yağış bekleniyor, akşamdan itibaren ise yağış kesiyor ve hava parçalı bulutlu hale dönüyor. Bayramın ikinci, üçüncü ve dördüncü günleri yağış beklenmiyor, parçalı bulutlu geçecek. Sıcaklıklar gündüz 26-28 derece arasında seyredecek.

11 Kurban Bayramında Hava Nasıl Olacak? Haberler 21 Kurban Bayramında Hava Nasıl Olacak? Haberler 31 Kurban Bayramında Hava Nasıl Olacak? Haberler 41 Kurban Bayramında Hava Nasıl Olacak? Haberler

Yazar Hakkında

Türkiye'nin İlk Meteorolojik Forum Sitesi

Yorum Yap