Web
Analytics

Çeşitli İçerikler

Orta Akdeniz Üzerinden Yeni Yağışlı Hava…

 Orta Akdeniz Üzerinden Yeni Yağışlı Hava…
Okunuyor Orta Akdeniz Üzerinden Yeni Yağışlı Hava…

Yurdumuz Çarşamba gününden itibaren Orta Akdeniz üzerinden gelen yağışlı havanın etkisi altına girecek. Çarşamba Marmara ve Ege ağırlıklı görülecek yağışlar; Perşembe İç Anadolu Bölgesinde de görülecek. Yağışlı sistem Cuma ve hafta sonu ise hemen hemen yurdun tamamını etkisi altına alacak.

 

ÇOK KUVVETLİ YAĞMUR VAR !

İstanbul üşüyecek!

Yağışlı sistemin, 22.10.2015 Perşembe günü Marmara’nın batısı (Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, Çanakkale, Balıkesir) ile İstanbul, İzmir, Muğla ve Antalya çevrelerinde kuvvetli; 23.10.2015 Cuma günü ise Marmara’nın batısı, Kıyı Ege ile Batı Akdeniz’de çok kuvvetli ve yer yer şiddetli (51-100 kg/metrekare); Antalya ve Muğla illerinde aşırı (100 kg/metrekare üzeri) yağışlara neden olacağı bekleniyor. Şiddetli ve aşırı yağışlar sebebiyle meydana gelebilecek ani sel ve su baskını gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.

 

YAĞIŞLA BİRLİKTE HAVA DA SOĞUYACAK !

Soğuk ve yağışlı hava geliyor!

Görülecek yağışlarla birlikte mevsim normalleri üzerindeki sıcaklıklar mevsim normallerine ve yer yer altına gerileyecek. Cuma gününden itibaren hafta sonu da dahil olmak üzere soğuk bir yaşanacak. İstanbul’da hafta sonu gündüz sıcaklıkları en fazla 15-16 derecelere çıkabilecek. 

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle