İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Promosyon Kalemlerde Kaliteli Baskı Nasıl Uygulanır?

Promosyon Kalemlerde Kaliteli Baskı Nasıl Uygulanır?
3
+ - 2

Promosyon Kalemlerde Kaliteli Baskı Nasıl Uygulanır?

Promosyon kalem çeşitlerinin uzun ömürlü kullanımını ve firmalarınıza ait olan detayların kalemler üzerinde silinmeden uzun süre boyunca kalması sağlamak için lazer veya tampon baskı çeşitlerini tercih etmeniz gerekir. Bizler platformumuz üzerinden sizlere sunduğumuz promosyon kalem çeşitlerimiz üzerinde lazer ve tampon baskı çeşitlerini kullanarak, kaliteli ürünler sunuyoruz.

Lazer baskı, metal veya alüminyum yüzeylere lazer ışığı yansıtılarak yakma yöntemi uygulanması ile yapılmaktadır. Bu duruma bağlı olarak sizlere sunduğumuz metal dış tasarımlı tükenmez kalem modellerimizde lazer baskı kullanarak şık tasarımlar elde ediyoruz. Tampon baskı ise her türlü kavisli yüzeye baskı yapılabilmesini sağlayan yöntemdir. Farklı tasarım detaylarına yer verdiğimizi promosyon kalem modellerimiz için ise tampon baskı yöntemini uygulayarak, kaliteli ürünleri sizler ile buluşturuyoruz.

Kaliteli Promosyon Plastik Kalem Nasıl Alınır?

Kaliteli promosyon plastik kalem modellerine ulaşmak için platformumuz üzerinden birden fazla çeşitte sunduğumuz, keçeli, kurşun, tükenmez promosyon kalem ürünlerimizi inceleyerek, online adımlar ile kısa sürede sipariş ihtiyaçlarınız giderme olanağından yararlanırsınız.

Platformumuz üzerinden promosyon kalem ürünlerimiz başlığı altında sizler için sunduğumuz set veya tek halde üretilen keçeli, tükenmez, metal, plastik dış tasarımlı, boyama kalemi tasarımlı promosyon kalemlerimizi ayrıntılı şekilde, görselleri ve özellik detayları ile görüntülersiniz. Dilediğiniz model kalemi seçip, sipariş adımlarında Whatsapp iletişim hattımıza bildirimde bulunarak, uv veya tampon baskı koşullarında uygulanacak firma bilgilerinizi, logonuzu, gerekli renkleri tercihlerinizi iletirsiniz. Bizler talepleriniz kapsamında belirttiğiniz tarih için siparişlerini hazırlayarak, en güvenilir şekilde sizlere ulaştırmayı hedef ediniriz.

Uygun Fiyatlı Promosyon Tükenmez Kalem Çeşitleri

Platformumuz üzerinden uygun fiyatlar ile edinme imkanı bulduğunuz promosyon tükenmez kalem türlerimiz:

  • KS 522 iki adet tükenmez kalem içeren setimiz,
  • MK 227 metal dış tasarımlı tükenmez kalem modellerimiz,
  • MK 228 metal parlak gövdeli ve mavi mürekkepli tükenmez kalem ürünümüz,
  • PK 133 plastik dış gövdeli ince tip refil tükenmez kalem modelimiz,

Bu ve daha birçok farklı promosyon tükenmez kalem ürünümüz güvenilir şartlar üzerinden sizlere sunduğumuz platformumuz ile uygun fiyat seçenekleri üzerinden edinerek, firmanızın ihtiyaçlarınız ekonomik koşullarla karşılama avantajı sağlarsınız.

Yazar Hakkında

Türkiye'nin İlk Meteorolojik Forum Sitesi

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. bu sene de bekleriz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.