İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Sevgililer gününde hava nasıl olacak?

Sevgililer gününde hava nasıl olacak?
5
+ - 0

14 Şubat Pazar günü sevgililer günü. 14 şubat sevgililer günü toplumda çoğu kişinin önem verdiği günlerdendir. Peki 14 şubat sevgililer gününde hava nasıl olacak ? 14 şubat hava durumu dış mekan plan için uygun mu? 14 şubat sevgililer gününde yağmur var mı ? İşte tüm bu sorular en çok merak edilen sorulardan…

14 şubat hava durumu raporlarına bakıldığında Marmara Bölgesi, Ege Bölgesi, Batı ve Orta Karadeniz ile Akdeniz Bölgesin’de (Mersin, Adana hariç) yağmur bekleniyor. 14 şubatta yağmur bekleniyor fakat hava sıcaklıkları mevsim normallerinin üzerinde seyredecek. Yani 14 şubat pazar günü hava sıcaklıkları Doğu Anadolu Bölgesi hariç ılık değerlerde seyredecek.

14-subat-sevgililer-gunu-hava-durumu Sevgililer gününde hava nasıl olacak? Haberler

14 şubat İstanbul hava durumu raporu detaylı değerlendirildiğinde; aralıklarla sağnak yağmur geçişleri bekleniyor. Sıcaklık gündüz 17-18 derecelerde, gece ise en düşük 9-10 derecelerde seyretmesi tahmin ediliyor.

14 şubat İzmir hava durumu raporu detaylı değerlendirildiğinde; aralıklarla sağnak yağmur geçişleri bekleniyor. Sıcaklık gündüz 19-20 derecelerde, gece ise en düşük 13-14 derecelerde seyretmesi tahmin ediliyor.

14 şubat Ankara hava durumu raporu detaylı değerlendirildiğinde; aralıklarla yağmur geçişleri bekleniyor. Sıcaklık gündüz 15-16 derecelerde, gece ise en düşük 4-5 derecelerde seyretmesi tahmin ediliyor.

 

Detaylı hava durumu

Yazar Hakkında

Türkiye'nin İlk Meteorolojik Forum Sitesi

Yorum Yap