Web
Analytics

Yeni Haftada Kuvvetli Rüzgar Var!

 Yeni Haftada Kuvvetli Rüzgar Var!
Okunuyor Yeni Haftada Kuvvetli Rüzgar Var!

Pazartesi Kuvvetli Rüzgar Var…

Yarın (Pazartesi) rüzgarın; Marmara’nın güneyi, Ege Bölgesi, Akdeniz’in iç kesimleri, İç Anadolu ile Orta Karadeniz’in iç kesimlerinde güney ve güneybatı yönlerden (Lodos) kuvvetli, zaman zaman kısa süreli fırtına şeklinde eseceği tahmin edildiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara karşı (çatı uçması, ağaç ve direk devrilmesi, ulaşımda aksamalar vb.) dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

Pazartesi Hava Nasıl Olacak?

Pazartesi günü öğlen saatlerine kadar yurdun batı ve iç kesimlerinde parçalı bulutlu bir hava bekleniyor. Kuvvetli lodos rüzgarının etkisiyle öğleden sonra batı bölgelerde yağış bekleniyor.  Pazartesi günü öğleden sonra yurdun büyük bir bölümünde sağanak yağışların başlaması tahmin ediliyor.

Yeni Haftanın Hava Durumu

Yeni haftada hava nasıl olacak? İşte yeni haftanın detaylı hava durumu raporu… Yeni haftanın ilk üç günü yurdun büyük bir kesiminde lodos ve yerel, aralıklarla sağanak yağmur geçişleri bekleniyor. Sıcaklıklar mevsim normallerinde seyredecek. Yağışlı havalar Çarşamba akşamından itibaren yurt genelini terk etmeye başlayacak. Tahminlere göre Perşembe günü Doğu Karadeniz hariç yurt geneli parçalı, az bulutlu olacak. Önümüzdeki hafta sonunda ise yurdun tamamında parçalı, az bulutlu ve sıcak bir hava bekleniyor.

5 Günlük Hava Durumu

Yorum Yap

Giriş Yap
Yazı Ekle