free web stats

Hava Durumu

Hava durumu

Son yıllarda gelişen teknolojik imkanlar dahilinde artık hayatımız çok daha iyi şekillerde ilerleyebiliyor. Özellikle yaşam şartlarımızı artıran teknolojik imkanlar sayesinde artık yaşanacak hava olaylarını bile çok daha öncesinden tahmin etmek mümkün. Bizlerde sizin için hazırlanan hava tahmini sitemizde il il hava şartlarını sizlere sunuyor ve kesine yakın sonuçları sizlerle paylaşıyoruz.

Artık evinizden çıkmadan önce hava sıcaklıklarına bakarak o şartlara göre giyinebiliyor ya da yanınıza şemsiyenizi alabiliyorsunuz. Gelişmiş sistemlerle hava durumu tahmini yapan sitemizin hata payı oldukça az olduğundan dolayı kolaylıkla güvenerek planlarınızı ona göre yapabilirsiniz.

Sizlerde hava durumunu yakından takip ederek önümüzdeki günlerde şehrinizdeki hava olaylarını önceden öğrenmek istiyorsanız; detaylı 5 günlük hava durumu için http://havaforum.com adresine davetlisiniz.

Android Hava Durumu Uygulaması

android-hava-durumu

Hava Forum tarafından geliştirilen Android Hava Durumu uygulamasını denediniz mi? Henüz denemediyseniz, android cihazlarınızdan Google Play üzerinden indirip denemenizi tavsiye ederiz. Program aracılığıyla forumu da kullanabilirsiniz. Uygulamayı indirmek için tıklayınız

İstanbul Şehrine Ait Hava Durumu:

Cumartesi Parçalı Bulutlu Parçalı Bulutlu 15°C 6°C
Pazar Sağanak Yağışlı Sağanak Yağışlı 14°C 5°C
Pazartesi Sağanak Yağışlı Sağanak Yağışlı 11°C 8°C
Salı Çok Bulutlu Çok Bulutlu 14°C 7°C
Çarşamba Az Bulutlu Az Bulutlu 16°C 8°C


Yurt Geneli Hava Durumu: