İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Sitemiz Yazarlarından Wildleo: “Angmagssalik Sistemi Geliyor…”

Sitemiz Yazarlarından Wildleo: “Angmagssalik Sistemi Geliyor…”
+ - 0

Angmagssalik Sistemi…

Sitemiz yazarlarından Wildleo forum sayfasında kendi bölümünden beklenen karla ilgili olarak İstanbul konusunda şu açıklamalarda bulundu:

9731-e7fef3b7bf695bddacc54bcaca5bf34827091a84 Sitemiz Yazarlarından Wildleo: "Angmagssalik Sistemi Geliyor..." Haberler Tüm İstanbullu dostlara merhabalar.

İçinde bulunduğumuz sistem ile ilgili olarak yarın sabaha karşı 02:00 den sonra ilimizin batısındaki ilçelerden başlamak üzere 04:00’e hemen hemen tüm ilçelerde kar yağışının önce karla karışık yağmur ardından kısa süre içinde kara dönerek yağışın başlamasını bekliyorum. Yağış ın saat 06:00 dan 12:00’ye kadar il genelinde etkili olmasını bekliyorum. Kıyılarda yağışın kara dönmesi bu saatler içinde normal olacaktır. Öğleye doğru yağışın hafiflemesiyle birlikte yer yer kky’a çevirecektir. Yüksek kesimlerde 200 mt üzeri rakımlı yerlerde çatılarda çimenlerde yol kenarlarında beyazlamalar olacaktır diye düşünüyorum. Sabah saatlerinde yüksek kesimlerde ulaşımda aksamalara yol açabilir dikkatli olunmalı. Doğu ilçelerde 16:00’ya kadar devam edebilir. Rüzgar yağış anında Yıldız ve yıldız kerte karayelden kuvvetli şekilde esecektir.

 

Bugün hava durumu, İstanbul kar yağışı 6 Aralık Çarşamba Meteoroloji

 

Sıcaklıklar yağış anında yüksek kesimlerde en yüksek 1C , kıyılarda 2-3C yağış sonrasında 3-4C lerde seyredecektir.

 

Sonraki günler için yine buradan yazmaya devam edeceğim.

Sevgiler.

Detaylı Bilgi için:

https://forum.havaforum.com/thread/8347-angmagssalik-sistemi-istanbul-%C3%B6zel/

Yazar Hakkında

Türkiye'nin İlk Meteorolojik Forum Sitesi

Yorum Yap