İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Bayramdan Sonra Hava Nasıl Olacak?

Bayramdan Sonra Hava Nasıl Olacak?
7
+ - 0

Bayramdan sonra hava nasıl olacak? Çoğu kişinin merak ettiği soru: Bayram sonrası hava durumu

Ramazan bayramına çok az bir süre kaldı. Ramazan bayramında yurt genelinde hava sıcak ve yağışsız geçecek. Bayram boyunca sıcaklıklar mevsim normalleri üzerinde seyredecek. Bayramda sıcak geçecek havalar bayramdan sonra devam edecek mi? Özellikle Ege ve Akdeniz bölgesinde tatile çıkan çoğu kişinin merak ettiği soruların başında “bayram sonrası hava durumu“, “bayramdan sonra hava durumu“, “bayramdan sonra hava nasıl olacak” gelmektedir. İşte bayram sonrası hava durumu…

Sıcaklar bayramdan sonra da sürecek…

bayramdan-sonra-hava-nasil-hava-durumu Bayramdan Sonra Hava Nasıl Olacak? Haberler

Ramazan ayının son günleriyle birlikte başlayan ve bayram süresince devam eden sıcak hava bayramdan sonra da devam edecek. Yurdun büyük bir kısmında bayramdan sonra yaklaşık 7-8 gün boyunca yağışsız ve sıcak hava koşulları etkisini sürdürecek. Bayramdan sonraki yeni haftada(3-5 Temmuz) Marmara ve Karadeniz bölgelerinde kısa süreliği yağış geçişleri olabilir. Marmara ve Karadeniz dışında, tahminlere göre Ege, Akdeniz, Güneydoğu Anadolu bölgelerinde ise aşırı sıcaklar ile yağışsız havalar 7-8 Temmuz’a kadar etkisini sürdürecek.

Ege ve Akdeniz Bayramdan Sonra da sıcak ve yağışsız…
ege-akdeniz-bayramdan-sonra-hava-durumu Bayramdan Sonra Hava Nasıl Olacak? Haberler

Tahminlere göre Ege Bölgesi ve Akdeniz Bölgesinin bayramdan sonra hava durumunda önemli bir değişiklik olmuyor. Ege ve Akdeniz bölgesinde kavurucu sıcaklar etkili olmaya devam edecek. Ege ve Akdeniz bölgelerinde bayramdan sonraki hafta da yüksek sıcaklarla, yağışsız geçecek.

Yazar Hakkında

Türkiye'nin İlk Meteorolojik Forum Sitesi

Yorum Yap