Web
Analytics

Kurban Bayramı Hava Durumu

 Kurban Bayramı Hava Durumu
Okunuyor Kurban Bayramı Hava Durumu

Kurban Bayramı Hava Durumu:

Bazı şehirlerimize ait ayrıntılı kurban bayramı hava durumu raporları şöyle…

İstanbul: Bayramın ilk iki günü yağmur beklenmiyor, parçalı bulutlu bir hava var. Sıcaklık 28-30 derece arasında seyredecek. Bayramın üçüncü ve dördüncü günü kısa süreli yer yer yağmur geçişleri görülebilir.

Ankara: Bayramın ilk günü yağmur beklenmiyor, parçalı bulutlu bir hava var. Sıcaklık 27-29 derece arasında seyredecek. Bayramın ikinci günü kısa süreli yer yer yağmur geçişleri görülebilir. Üçüncü ve dördüncü gün de yağmur beklenmiyor.

İzmir: Bayram süresince yağmur beklenmiyor, parçalı-az bulutlu bir hava var. Sıcaklık genel olarak 28-31 derece arasında seyredecek.

Edirne: Bayram süresince yağmur beklenmiyor, parçalı-az bulutlu bir hava var. Sıcaklık genel olarak 29-31 derece arasında seyredecek.

Antalya: Bayramın ilk iki günü yağmur beklenmiyor, parçalı bulutlu bir hava var. Sıcaklık 29-31 derece arasında seyredecek. Bayramın üçüncü ve dördüncü günü kısa süreli yer yer yağmur geçişleri görülebilir.

Trabzon: Bayramın süresince aralıklarla, yer yer kısa süreli yağmur bekleniyor. Genel olarak hava parçalı, çok bulutlu geçecek. Sıcaklık 29-31 derece arasında seyredecek.

Erzurum: Bayramın ilk iki günü yağmur beklenmiyor, parçalı bulutlu bir hava var. Sıcaklık 26-27 derece arasında seyredecek. Bayramın üçüncü ve dördüncü günü kısa süreli yer yer yağmur geçişleri görülebilir. Sıcaklıklarda bayramın son iki gününde 3-4 derece birden düşüş bekleniyor.

Diyarbakır: Bayram süresince yağmur beklenmiyor, parçalı-az bulutlu bir hava var. Sıcaklık genel olarak 33-35 derece arasında seyredecek.

Türkiye Geneli Hava Durumu:

Kurban bayramında yurtta beklenen meteorolojik durum…

haritatahmingun1

haritatahmingun2

haritatahmingun3

haritatahmingun4

Kurban bayramınızı tebrik eder, hayırlara vesile olmasını dileriz.

İYİ BAYRAMLAR !

 

Yorum Yap

Giriş Yap
Yazı Ekle