İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Kurban Bayramı Hava Durumu

Kurban Bayramı Hava Durumu
6
+ - 0

Kurban Bayramı Hava Durumu:

Bazı şehirlerimize ait ayrıntılı kurban bayramı hava durumu raporları şöyle…

İstanbul: Bayramın ilk iki günü yağmur beklenmiyor, parçalı bulutlu bir hava var. Sıcaklık 28-30 derece arasında seyredecek. Bayramın üçüncü ve dördüncü günü kısa süreli yer yer yağmur geçişleri görülebilir.

Ankara: Bayramın ilk günü yağmur beklenmiyor, parçalı bulutlu bir hava var. Sıcaklık 27-29 derece arasında seyredecek. Bayramın ikinci günü kısa süreli yer yer yağmur geçişleri görülebilir. Üçüncü ve dördüncü gün de yağmur beklenmiyor.

İzmir: Bayram süresince yağmur beklenmiyor, parçalı-az bulutlu bir hava var. Sıcaklık genel olarak 28-31 derece arasında seyredecek.

Edirne: Bayram süresince yağmur beklenmiyor, parçalı-az bulutlu bir hava var. Sıcaklık genel olarak 29-31 derece arasında seyredecek.

Antalya: Bayramın ilk iki günü yağmur beklenmiyor, parçalı bulutlu bir hava var. Sıcaklık 29-31 derece arasında seyredecek. Bayramın üçüncü ve dördüncü günü kısa süreli yer yer yağmur geçişleri görülebilir.

Trabzon: Bayramın süresince aralıklarla, yer yer kısa süreli yağmur bekleniyor. Genel olarak hava parçalı, çok bulutlu geçecek. Sıcaklık 29-31 derece arasında seyredecek.

Erzurum: Bayramın ilk iki günü yağmur beklenmiyor, parçalı bulutlu bir hava var. Sıcaklık 26-27 derece arasında seyredecek. Bayramın üçüncü ve dördüncü günü kısa süreli yer yer yağmur geçişleri görülebilir. Sıcaklıklarda bayramın son iki gününde 3-4 derece birden düşüş bekleniyor.

Diyarbakır: Bayram süresince yağmur beklenmiyor, parçalı-az bulutlu bir hava var. Sıcaklık genel olarak 33-35 derece arasında seyredecek.

Türkiye Geneli Hava Durumu:

Kurban bayramında yurtta beklenen meteorolojik durum…

haritatahmingun1 Kurban Bayramı Hava Durumu Haberler

haritatahmingun2 Kurban Bayramı Hava Durumu Haberler

haritatahmingun3 Kurban Bayramı Hava Durumu Haberler

haritatahmingun4 Kurban Bayramı Hava Durumu Haberler

Kurban bayramınızı tebrik eder, hayırlara vesile olmasını dileriz.

İYİ BAYRAMLAR !

 

Yazar Hakkında

Türkiye'nin İlk Meteorolojik Forum Sitesi

Yorum Yap