Web
Analytics

Çeşitli İçerikler

Pazar Günü Yağmur Geliyor!

 Pazar Günü Yağmur Geliyor!
Okunuyor Pazar Günü Yağmur Geliyor!

Hafta sonu plan yapanlar dikkat!

Hafta sonu için plan yapanlar dikkat, cumartesi Ege ve Marmara’da hava rüzgarlı geçecek. Pazar günü ise batı bölgelerle Karadeniz’e yağmur geliyor. Pazar öğleden sonra, akşam saatlerinden itibaren Marmara Bölgesi, Ege Bölgesi, İç Anadolu Bölgesi’nin batısı ile Batı ve Orta Karadeniz’de sağanak yağmur başlayacak.

İstanbul da dahil olmak üzere batı bölgelerde yer alan birçok şehirde Pazar akşamından Salı öğlen saatlerine kadar aralıklarla sağanak yağmur geçişleri bekleniyor. Yağışın en etkili kısmının Pazartesi günü olması tahmin ediliyor. Salı akşamına kalmadan yağış batı bölgelerden çekilecek. Çarşamba günü sadece Orta ve Doğu Karadeniz’de yağış bekleniyor.

Hava serinleyecek!

Yeni haftada yüksek sıcaklara veda ediyoruz. Sıcaklıklarda yurt genelinde düşüş bekleniyor. Ege ve Akdeniz bölgelerinde 37-38 derecelerde olan sıcaklık Pazartesi gününden itibaren düşüşe geçerek 28-29 derecelere kadar gerileyecek. Sıcaklık düşüşü Marmara Bölgesinde daha hissedilir olacak. İstanbul’da Pazartesi gündüz en yüksek sıcaklıkların 24-25 derecelerde kalması tahmin ediliyor.

Yorum Yap
Yapılan Yorumlar
1
 • Emre Eraslan
  Emre Eraslan
  ziyaretci
  4 sene önce

  Havaların serinleyecek olması kulağa çok güzel geliyor. Haberiniz için teşekkürler…

  Cevapla
  6
Giriş Yap
Yazı Ekle