İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Florida’da Halk IRMA’dan kaçıyor!

Florida’da Halk IRMA’dan kaçıyor!
5
+ - 0

IRMA FLORİDA’YA ÇOK YAKLAŞTI!

Karayip adalarında büyük hasar oluşturan ve birçok kişinin ölmesine neden olan IRMA, Florida eyaletine doğru hızla yaklaşıyor. Florida halkı hem karayolu hem de havayolu ile IRMA’dan kaçıyor. Florida ve Miami’de kalmayı tercih edenler ise evlerinin camlarını tahtalarla kaplayarak ve güçlendirerek fırtınaya karşı evlerini korumaya çalışıyorlar.

 

FLORİDA HAVALİMANINDA KUYRUK!

IRMA hızla Florida’ya yaklaşıyor. Halk panik içinde karayolu ve havayolu araçlarıyla bölgeyi terk etmeye çalışıyor. Florida’da havalimanında kaydedilmiş görüntülerde onlarca uçağın uçuş için trafikte beklediği görülüyor. Florida eyalet yetkilileri tarihte ilk kez böyle bir hava trafiğinin yaşandığını dile getirdi.

IRMA PAZAR GÜNÜ FLORİDA’YA GİRİŞ YAPIYOR!

florida-irma-min Florida'da Halk IRMA'dan kaçıyor! Haberler
Cumartesi günü itibariyle Küba çevrelerinde hareket eden IRMA, Pazar günü Florida’ya giriş yapacak. IRMA’dan özellikle Miami’nin diğer yerlere göre çok daha fazla etkilenmesi tahmin ediliyor. Miami halkının büyük çoğunluğu IRMA’dan kaçarken, kalanlar evlerini sağlamlaştırarak yiyecek ve içecek depoladı. Yetkililer halka en az üç gün yetecek kadar yiyecek ve içecek depolamalarını tavsiye etti.

Yazar Hakkında

Türkiye'nin İlk Meteorolojik Forum Sitesi

Yorum Yap